משרדנו עוסק בתחום האזרחי מסחרי עם דגש מיוחד על תחום המקרקעין-נדל”ן, כלומר משרד “בוטיק” נדל”ני. ראש המשרד ובעליו, עו”ד ונוטריון אייל אשכנזי, הוסמך כעו”ד בשנת 1999, עוסק במקצוע באופן רציף מאז ועד היום, וצבר ניסיון רב בייצוג לקוחות רבים בעסקאות נדל”ן, ליווי משפטי שוטף, ניהול סכסוכים והליכים בבתי משפט, עריכת אישורים נוטריוניים, ועוד.

עו”ד ונוטריון אייל אשכנזי הינו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון במנהל עסקים, שניהם מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, משנת 1998, ובעל ידע נרחב ומגוון בכל תחומי דיני הקניין – מקרקעין – נדל”ן על כל הרבדים הרלוונטיים, לרבות בקיאות בחוקים המשתנים באופן תדיר בתחום מיסוי המקרקעין, חוקי מכר דירות וחוקי הבטחת השקעות רוכשי דירות.

עו”ד ונוטריון אייל אשכנזי משמש כחבר בבית הדין המשמעתי של מחוז מרכז ותל אביב מזה מספר שנים, כדיין (שופט) במסגרת בירור עבירות משמעת של חברי לשכת עורכי הדין. כמו כן חבר בועדת הקנין של לשכת עורכי הדין.

לקוחותנו מקבלים ייעוץ וטיפול משפטי מהיר ביותר, זמין, מקצועי ובאיכות ללא פשרות, במחירים נוחים, לצד יחס בלתי אמצעי, תוך מתן חשיבות לצרכיו של כל לקוח ולקוח, מאפייניו, ומטרותיו, וכשטובתו של הלקוח – מעל לכל.